Dodany: 2010-07-07 12:04:29
 

Rolą niniejszego artykułu jest przedstawienie podstawowych informacji na temat tego w jaki sposób powinno się urządzić pub oraz gdzie powinien się on znajdować, aby przyciągał klientów. Po pierwsze lokalizacja.

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że sukces lokali gastronomicznych w głównej mierze zależy od dobrze dobranej lokalizacji. To ona w większości przypadków decyduje ilości przyszłych klientów. Wybierajmy ją więc starannie i najlepiej w miejscach, gdzie znajdują się obiekty użyteczności publicznej takiej jak na przykład kino. Nie bez znaczenia jeśli chodzi o pub jest jego wystrój. W odróżnieniu od wystroju jaki powinna posiadać restauracja a pubie można puścić odrobinę wodzy fantazji oraz wprowadzić nieszablonowe rozwiązania.

 

Wszystko jednak z umiarem, gdyż to właśnie tutaj nieszablonowe podejście powinno skutecznie przeplatać się z charakterem pubu. Wykonując wystrój można odnieść się np. do stylu lat trzydziestych, Można oczywiście wybrać to co uważamy za słuszne. Jeśli natomiast będzie to pub w restauracji musimy jego wnętrze dostosować właśnie do niej, chociaż niewielkie zmiany nie powinny tutaj przynieść odwrotnego efektu niezamierzony. Należ ytakże pamiętać, że pub to nie restauracja olsztyn i będzie przyciągał inną klientelę.

  

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak powinien wyglądać pub?
Nick: