Dodany: 2010-07-07 11:47:03
 

Przygotowując przyjęcie wiele osób zastanawia się nad tym czy przygotowywać potrawy samodzielnie czy zamówić catering olsztyn. Zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie ma swoje zalety. Posiada również wady.

 

Jeśli chodzi o zalety, to przygotowywanie menu oraz otaw jest bardziej bezpieczne, gdyż produkty z których potrawy będą przygotowywane jesteśmy zmuszeni zakupić samodzielnie. Jednak wiemy co kupujemy i możemy odrzucić te produkty, które według nas nie nadają się do spożycia. Również za ich zakup płacimy samodzielnie. Tak więc oszczędzamy głównie na kosztach, które musielibyśmy ponieść wybierając catering. W tym przypadku możemy również wybierać produkty samodzielnie. Minusem jest przede wszystkim to, że potrzebujemy na to zdecydowanie więcej czasu.

 

Tego problemu nie ma, kiedy zamawiamy catering. Musimy się jednak liczyć z tym, że koszty wynajęcia firmy cateringowej do obsługi przyjęcia będą znacznie wyższe. Nie mamy również wpływu na jakość produktów z których przygotowywane będą poszczególne potrawy. Niewątpliwym plusem jest to, że oszczędzamy bardzo dużo czasu. Wybór jednak należy do nas. 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Samodzielne przygotowywanie potraw czy catering?
Nick: