Dodany: 2010-07-07 11:06:02
 

Każda restauracja olsztyn układa menu według własnego uznania. Nie mniej jednak każda jego pozycja powinna znaleźć swoje miejsce. Chodzi tutaj oczywiście o odpowiednią kolejność dań.

 

W większości przypadków menu jest układane w następujący sposób. Na kilku pierwszych stronach, w zależności od ilości znajdują się przystawki. Kolejną pozycję jak nie trudno się domyślić zajmują śniadania oraz poszczególne ich składniki. Tutaj lista pozycji może być naprawdę dużą. Wszystko zależy zarówno od właściciela danego lokalu jak i przebywających w nim klientów. Wiele mogą oni podpowiedzieć szefowi kuchni praz kelnerom. Kolejna pozycja menu restauracji to oczywiście zupy oraz dodatki czyli różnego rodzaju pieczywo.

 

Jedną z ostatnich pozycji stanowią dania mięsne, na które składa się drób oraz mięso czerwone. Tutaj może występować oczywiście połączenie z dodatkami takimi jak na przykład ziemniaki oraz różnego rodzaju makarony. Kolejna pozycja restauracyjnego menu to wszelkiego rodzaju zimne i gorące napoje. Na ostatnich stronach znajdziemy różnego rodzaju alkohole oraz przygotowywane za ich pomocą drinki.

  

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jaki powinno być ułożone menu w restauracji?
Nick: